BOZKURTLARIN MEKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BOZKURTLARIN MEKANI

TÜRKLÜK BEDENİMİZ İSLAMİYET RUHUMUZDUR..RUHSUZ BEDEN CESET OLUR..!!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TÜRKÜM..BU AD BÜTÜN ÜNVANLARDAN ÜSTÜNDÜR

YazarMesaj
Yunus Aylakçı
Admin
Yunus Aylakçı

TÜRKÜM..BU AD BÜTÜN ÜNVANLARDAN ÜSTÜNDÜR Empty
MesajKonu: TÜRKÜM..BU AD BÜTÜN ÜNVANLARDAN ÜSTÜNDÜR   TÜRKÜM..BU AD BÜTÜN ÜNVANLARDAN ÜSTÜNDÜR Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 12:00 pm

Ülkücüyüm ben... Türklük gurur ve şuurunu, İslâm ahlak ve faziletini râm eden bir fikri yaşama şekli kabul etmiş bir Türk’üm...
“Küfr’ün karşısında susmak, dilsiz şeytanlıktır.” öğretisini yürekten kabullenmiş ve aslâ susmaya tenezzül etmemiş bir Türk’üm...
“Yüksel Türk! Senin için yükselmenin hududu yoktur.” diyecek kadar kendisine ve Türklüğüne güvenen ******çe düşünen bir Türk’üm...

“Ben Türk Milleti’ni; sokaklarda ıspanak fiyatına satılan demokrasiye, rüşvet-hile ile çiğnenen çiğnetilen hukuk düzenlerine, ahlâktan mahrûm hürriyete, tefeciliğe, karaborsaya yer veren bir ekonomiye çağırmıyorum.
Türklük gurur ve şuuruna, İslâm ahlâk ve fazîletine, yoksullukla savaşa, adalette yarışa, birliğe-kardeşliğe, kısaca Hak yolu, Hakikat yolu, Allah Yolu’na çağırıyorum. Hareketin adını isteyenlere açıkça îlan ediyorum: YENİDEN MÂNEVİYATA DÖNÜŞ...” dâvetine yürekten katılmış bir Türk’üm...
Ülkücüyüm ben...
Muhteşem Türk ******’le ülküdaşlığın şerefini taşıyan bir Türk’üm.
“Muhtâc olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda mevcuttur.” tarifine îman etmiş bir Türk’üm...
Adamcılığı, kişi taraftarlığını yok ederek, kimseye belli etmeden bütün taraftarlarını ülkücüleştiren Başbuğ’un târifine göre ülkücü bir Türk’üm...
“Her türlü emperyalizme, her türlü kültür emperyalizmine hayır.” diyen bir fikrin mensûbiyetiyle gururlu bir Türk’üm...
İşbirlikçiye kızarım. Türklüğün gurûrundan nasipsizleri bağışlarım. Çünkü onlar, yaşayamadıkları gururun sahiplerinden korkarlar! Korkana, aman dileyene kılıç çalmayacak kadar kendinden emîn bir Türk’üm...
Köpeğim beni ısırdığında baytara götürür aşısını-tedavisini yaptırır, yeniden kapımda yerine bağlayarak yalını-yemini veririm.
Kudurmuş köpeğimi, itlâf ederken eli titremeyecek kadar adâletli bir Türk’üm... Ne kimsenin kapısında bekler, ne de kimseyi kapımda bekletirim...
Kendimin olan şahsî varlıklarımdan gözüm kapalı vaz geçmeyi ama milletin olan çorak bir karış toprak için savaşın namus olduğunu, Mete Han’dan öğrenmiş bir Türk’üm...
Tarihim kadar yaşlı, yaşım kadar tecrübeli, tecrübem kadar hatasız, hata yapmamak için ağır işler görülen, satranççının her hamlesine, karşı hamleyi yapabilecek kadar savaş ustası, yendiğime hakaret etmeyecek kadar asîl, yenildiğimde savaşın meşrû alanlarında intikama yemin edecek kadar onurlu bir Türk’üm...
Ceddimin yaptıklarını unutmayarak bizden intikama soyunmuş Haçlı’nın; bize yaptıklarını, bizim onlara yaptıklarımızı unutmayacak kadar, unutturmayacak kadar akıllı Türk’üm...
Ben Ülkücüyüm...
Türklüğümü hedef alanın ırkını, milletliğimi hedef alanın sosyoloik-etnik yapısını hedef alabilecek kadar tecrübeli bir Türk’üm... Maide Suresi’nde târif edilecek kadar Tanrı katında özel, Hz. Muhammed(s.a.v)’den dualar ve övgüler alabilecek kadar güzel milletin mensubu bir Türk’üm...
“Benim yegâne fahrim ve servetim; Türklüğümden başka bir şey değildir.” diyebilecek kadar ******’çe Türk; “Ne mutlu Türk’üm diyene.” diyenleri baş tacım edecek kadar “Milletçi” bir Türk’üm...
Ülkücüyüm ben. “Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak” inanç ve îmanımla, cansız bedenim toprağa düşmeden hürriyetimden vaz geçmeyecek kadar bağımsızlık karakterli bir Türk’üm...
Fransız şairi Lamartine’in; “Türkler bir ırk ve millet olma haysiyetiyle yeryüzünün en şerefli insanlarıdır. Karakterleri pek asîl ve pek yücedir. Asaletleri alınlarında ve amellerinde yazılıdır. Onların yurdu efendiler diyârıdır, kahramanlar, şehitler ülkesidir. Bence insânîyete şeref veren böyle bir milletin düşmanı olmak, insanlığın düşmanı olmaktan farksızdır. Böyle bir lekeden Allah beni korusun.” târifini unutan Fransızlar ve AB’ye; onlardan önce geçmişini inkârı entellik sayan kiralık beyinlere, “dolma kalemler” e hatırlatmayı, görev sayabilecek kadar üşenmez bir Türk’üm...
“Deme bana Kayı, Oğuz, İlhanlı Türk’üm. Bu ad, her unvandan üstündür, Yoktur Azer, Kırgız, Özbek, Kazanlı Türk Milleti, bölünmez bir bütündür.” ******, Türk; Türk ulu ve ben, Türk’üm şükürler olsun...
Ben, üstelik Ülkücüyüm de...
http://babadagulkuocaklari.web-rpg.org

TÜRKÜM..BU AD BÜTÜN ÜNVANLARDAN ÜSTÜNDÜR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-